Něco k programu

Účastníci jarního minisrázku MOTOSCUK na Luckém vrchu si jistě všimli, že jsme se snažili vytvořit prostor pro pokec, pokafrání, či podřistani, podle toho, jak kdo tomu říká. Prostě čas se pobavit, víc se poznat, sdílet se. A program byl vlastně jen kostrou pro tvořivost a fantazii. Pro podzimní setkání bychom se rádi drželi tohoto osvědčeného scénáře. Vzhledem k tomu, že se na organizaci a programu podílíme tak nějak hromadně, jsem na to moc zvědav a těším se. Takže přece jen k již zmiňované kostře programu. Pátek bude již tradičně dnem postupného přijíždění a ubytování se. Hladový motorkář je nevrlý motorkář a to nemůžeme dopustit. Pan domácí přislíbil nějakou výživnou baštu, pokud dá počasí, tak venku na grilu :-) .
V sobotu po snídani je vhodná chvilka pro ztišení nad Božím slovem. Poté vyrazíme zdolávat Orlickohorské serpentiny, kdy se cestou stavíme na oběd. Odpoledne nás čeká prohlídka kostela v Neratově včetně výkladu zajímavé historie kostela i celé obce.
Poté se sejdeme ke krátkému zamyšlení, kdy nám přislíbil účast Lukáš Pešout, farář v Telecím, kterého velmi mrzelo, že neodkladné povinnosti mu nedovolily zúčastnit se bohoslužby v rámci Motoscuku na Luckém vrchu a těší se na setkání s námi.
Zpět na Masarykovu chatu to je cca 20 km, což je akorát tak na dojetí k večeři. Program sobotního večera a nedělního dopoledne je v režii kamarádů z Liberce a okolí a už se na něj těším. Nedělním společným obědem se už budeme pomalu loučit a bude záležet už jen na vás a vzdálenosti zpět domů, jak dlouho se kdo zdrží. 
A ještě na závěr, jakýkoliv podnět je vítán, každý nápad je dobrý a bude to takové, jaké si to uděláme :-)

                            Moc se těším !

                                                                Vladimír

PS: sledujte web a FB, brzy tam najdete víc .....