Kniha návštěv

Strava

Jsem tu poprvé, navíc úplný začátečník. Ještě nemám ani vlastní motorku. Mám dotaz ohledně jídla. Nejsem vegetarián, ale diabetik. Bude možnost nesladkých pokrmů? (Předpokládám že jinak to bude "čisté") P.

Re: Strava

Díky za dotaz, domluvit se na stravě samozřejmě dá, jen Tě poprosím o upřesnění požadavku do mailu v.martasek@volny.cz . A jinak předpokládáš správně, prosciuto ani velbloudí šunka na jídelníčku nebude :-)

Vděčnost

Chci poděkovat za nádherný víkend strávený v krásném prostředí se skvělými lidmi a dobrým jídlem. Děkuji všem organizátorům za skvělý program, buchty a za jejich čas, který věnovali přípravě motoscuku.Děkujeme i Bohu za ochranu všech a hezkou sobotní bohoslužbu.Byli jsme mooc se vším spokojeni a už dnes se těšíme na další ročník.Dolíci

Re: Vděčnost

Jsem rád, že se akce líbila, ale hlavní zásluhu na tom měli všichni, co dorazili a přivezli s sebou kupu inspirujícího nadšení. Díky Bohu za lidi kolem nás :-) .

...jo a zapomněl jsem pochválit váš web, je super přehledný a jasný a chci vás povzbudit..jen tak dál!!!

Zdarec bajkeři...a co jsi nám uvařil v sobotu na oběd?.. nejsu vegetarián:-)D.

Re: Dolík

Jsem rád, že ten web funguje, měl jsem z toho trochu vítr, dělám to poprvé :-) . A díky za připomínku ohledně vegetariánské stravy, musím zjistit případný požadavek . Na oběd se stavíme cestou na vyjížďku a podle všeho by to určitě mělo stát za to (domácí kuchyně z kvalitních surovin...) :-) . V.

Přidat nový příspěvek